IZBA RZEMIESLNICZA MAZOWSZA, KURPI I PODLASIA W WARSZAWIE
00-801 Warszawa, ul. Chmielna 98
tel. 22 620 50 11, 22 123 77 88,   fax 22 620 69 64   e-mail: izba@izbarzem-mkp.com.pl
ISO 9001-2008 i KSU
Czcionka:

W Ośrodku dysponujemy:

  • siedmioma pokojami jedno i dwuosobowymi (13 miejsc noclegowych) po 3 pokoje na piętrze wyposażone w wersalki, telewizor ;
  • na każdym piętrze 2 łazienki z kabinami prysznicowymi;
  • na parterze kuchnia z pełnym wyposażeniem: lodówki, mikrofala, kuchnia gazowa, naczynia, sztućce itp.)
  • w ogólnodostępnej sali na parterze znajduje się stół bilardowy i telewizor oraz wygodne fotele do odpoczynku po górskich wędrówkach ;
  • w ogrodzonej posesji parking na 7 samochodów oraz polanka z kominkiem i meblami ogrodowymi, gdzie można odpocząć i grilować.

Ośrodek położony jest blisko „Dużej Skoczni” oraz w pobliżu wyjścia na większości tras turystycznych w Tatry, na Krupówki oraz w miejsca które warto odwiedzić będąc w Zakopanem. Obok Ośrodka znajduje się budynek Tatrzańskiego Pogotowia Ratunkowego – tam można uzyskać najbardziej aktualne informacje o warunkach panujących na górskich szlakach i stokach narciarskich.

Położenie Ośrodka blisko drogi pod reglami i w najbardziej zadrzewionej dzielnicy Zakopanego gwarantuje czyste powietrze, ciszę, spokój i dobry wypoczynek.

Mała ilość pokoi oraz miła obsługa administracyjna tworzy miłą, rodzinną atmosferę dla osób wypoczywających.

Dobrze wyposażona kuchnia ułatwia szybkie przygotowanie posiłków we własnym zakresie – co pozwala na swobodny wypoczynek – nie skrępowany godzinami posiłków. Ogrodzona i zamknięta posesja gwarantuje bezpieczeństwo dla bawiących się dzieci, a także rzeczy pozostawionych w jej granicach.

Wykonany w ostatnim czasie gruntowny remont znacznie poprawił warunki wypoczynku gości.

Informacja o wolnych miejscach, rezerwacji i zakupie skierowań w zakładce „Rezerwacja miejsc i cennik”.

Zapraszamy do korzystania z naszego Ośrodka